Muinasjutuvestja Erki Kaikkonen

Erki Kaikkonen – Elukutseline elu-uurija ja müstiline jutuvestja

Erki räägib lugudevestmisest: „Nii kaua kui on elanud inimene, on elanud temas ka huvi ja armastus lugude vastu. Tänapäeval vestavad lugusid raadio, televiisor, ajalehed, raamatud ja internetiavarused. Ennemuiste tõid lugusid inimesteni jutuvestjad. Lugusid, põnevaid lugusid – neid, mis äratavad taas meis uinunud elutarkusi ja avavad südameid. Traditsiooniline jutuvestmine on žanr, mis minu ligi 10-aastase jutuvestmise kogemuse põhjal puudutab südameid, haarab kaasa ja inspireerib endiselt inimesi kõigis vanustes!“

 

Millest pakkumine koosneb?

1. Muinasjutuvestmine, mille käigus Erki vestab 45 minuti vältel või vastavalt eelnevale kokkuleppele õpetlikke, elutarkustega rikastatud ja kaasahaaravaid muinasjutte.

 

Lugude ja muinasjuttude jutustamine ja kuulamine on olnud suur osa inimkonna ajaloolisest minevikust, osa inimeste igapäevast, sõltumata vanusest. Tänapäevalgi ei ole sugugi lahtunud meie armastus lugude vastu, kuid see on võtnud hoopiski modernsema kuju raamatute, filmide ja internet näol.

Muinasjutuvestmise abil aitan tagasi tuua aegade keerises kaduma läinud maagiat – lugusid vestes liigume üheskoos läbi muinaslugude maailma loomisest inimese elu olulisimate tõdemusteni, mis on püsinud muutu- matuna sajandeid ja ilmselt aastatuhandeid.

 

Toimumise aeg ja hind kokkuleppel tellijaga

Võta meiega julgelt ühendust ja helista (+372) 528 15 12

 

Loe lähemalt